ART / Lithographs / Litograph 11811325
nr 1181 1325
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Non Violence. Signerad, numbered 56/90, bladets mått: 54x76,
LITOGRAPH, Non Violence. Signerad, numrerad 56/90, bladets mått: 54x76
2000
SEK 1500
Monday May 7 2018
at 20:25:29
6/5 18:34:56
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd